Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Droszew - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

100 800 zł800 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Droszew pod Kaliszem. Powierzchnie działek od 650 do 1200 metrów2. Szczegółowy plan rozłożenia działek i powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

370 000 zł61,37 m² 6 029 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,37 m2 położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Robotniczej. Mieszkanie dwustronne, słoneczne. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł457,70 m² 5 462,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 674 m²

Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł162,40 m² 5 541,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Sprzedaż, dom jednorodzinny, ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży zadbanego, dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni 162,40 m2. wzniesionego w 1982.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83 m² 5 542,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Wielowieś(Droszew + 21 km)

1 390 000 zł130 m² 10 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego malowniczo usytuowanego nad rzeką. Opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 8 600 m zabudowana jest wolnostojącym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

145 440 zł606 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zacharzew ul. Owocowa i Świerkowa, gm. Ostrów Wielkopolski Na sprzedaż działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu (C3.19 MN/2001) z przeznaczeniem terenu.

Szczegóły ogłoszenia

474 300 zł1 581 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1581 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł63,60 m² 7 389,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł74,10 m² 6 585,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, 4'pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,10 m2 przy ul. Wyszyńskiego w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na IV piętrze, w ośmiopiętrowym bloku z winda na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze o powierzchni 48m. w bloku przy ul. Nowy Świat, które składa się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij